Loading...

O mnie

Kim jestem

Cześć! Nazywam się Dominika. Jestem studentką, córką oraz bloggerką. Pisanie, grafika i podróże to moja miłość.  W życiu przyświeca mi głównie jeden cel – być szczęśliwą. Uczę się odnajdywać radość w drobnych rzeczach, które serwuje nam codzienność. Moim największym marzeniem jest wydać książkę i otworzyć własną kawiarnię z autorskimi kubkami.

Czym się zajmuję

Mam 23 lata. Studiuję w Toruniu na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. Obecnie jestem na III roku Studiów skandynawsko-bałtyckich oraz na II roku Lingwistyki praktyczniej i copywritingu. Na pierwszym kierunku uczę się o historii i kulturze krajów skandynawskich oraz języka norweskiego i rosyjskiego. Na drugim zaś o tym jak pisać i co pisać, a także wielu przydatnych rzeczy o marketingu i zakładaniu własnego biznesu, więc ściśle łączy się to z realizacją moich marzeń.

Ale studia to nie wszystko. W wolnym czasie jak każda studentka spotykam się z przyjaciółmi no i zajmuje się swoimi pasjami, o których wspomniałam wcześniej. Rysuję, odkąd nauczyłam się (względnie) poprawnie trzymać ołówek, a piszę od V klasy podstawówki. Od tego czasu napisałam tysiące stron tekstu, wiele opowiadań i obecnie pracuję nad swoją, pierwszą książką. Założyłam także Grupę Pisania Kreatywnego, która działa już od sierpnia 2016 roku.

Na blogu znajdziesz na pewno relacje z moich podróży i dużo zdjęć. Propozycje miejsc do odwiedzenia oraz atrakcji. Nie zabraknie też różnego rodzaju porad i ciekawostek. Z drugiej strony będę próbowała pokazać Ci, że wcale nie trzeba jechać nigdzie daleko, by móc w pełni cieszyć się życiem i odnajdywać szczęście w tych małych rzeczach.

Dla mnie jedną z metod jest właśnie pisanie. Pisząc, kreuję nie tylko bohaterów swoich historii, ale także siebie. Odkrywam nowe rzeczy i eksploruje niezliczone światy. To jak żyć wieloma życiami jednocześnie. I o tym też będę jeszcze pisać.

No i jeszcze Chłopinka. W końcu to jej blog 🙂

P.S. Nie zapomnij też polubić nas na Fb oraz zaobserwować na Insta!