Loading...

Wiosenna playlista

Pisanie, grafika i podróże to moja miłość. Moje trzy największe pasje, bez których nie potrafię żyć, dlatego też chcę dzielić się nimi z ludźmi i być może zainspirować ich do tworzenia własnych dzieł i niezapomnianych przygód. Wiosenna playlista

fot. Juja Han

Wiosna trwa w najlepsze. Wszystko obudziło się do życia, a na zewnątrz już dawno zrobiło się zielono. I nagle cały świat wygląda jakoś… Piękniej. Taki czas wymaga też odpowiedniej muzyki. Zwłaszcza dla tych, którzy nie potrafią bez niej żyć.

Idziesz na spacer, wybierasz się na przejażdżkę rowerem, a może siedzisz na ławce w parku. Czego wtedy słuchasz? Może śpiewu ptaków. Może rozmów ludzi, którzy przechodzą gdzieś obok. A może zakładasz słuchawki i włączasz muzykę? Specjalnie przygotowaną na takie dni wiosenną playlistę.

Ja bez telefonu i słuchawek nie ruszam się z domu. Nie mogę. Nie umiem. I nawet nie chcę. Dla kogoś takiego jak ja, muzyka to jedyny sposób na zagłuszenie wiecznie głośnych myśli. Myśl za myślą, pomysł za pomysłem. Jestem po prostu kreatywna, ale czasami chcę być też po prostu leniwa i się wyciszyć. Przynajmniej względnie, na ile można się wyciszyć przy dźwiękach rocka.

Na telefonie i komputerze mam różne playlisty. Każdą na inną porę roku, a nawet po kilka. Oczywiście są na nich też piosenki, które są stałą bazą, nieodzowną częścią i nigdy nie może ich zabraknąć. Jednak jeśli chodzi o wiosnę, poniżej podaję, czego nie może u mnie zabraknąć.

W nawiasach podane są linki do poszczególnych piosenek. Przesłuchaj i daj znać, czy któraś Ci się spodobała. A może Twoja wiosenna playlista też ma ją w składzie? Napisz w komentarzu, czego Ty słuchasz wiosną 🙂 Podziel się swoją muzyką ze mną i z innymi.

Wiosenna playlista

VENUS – Beautiful Days (kliknij tutaj)

Blue Foundation – Eyes On Fire (kliknij tutaj)

Hunter – O wolności (kliknij tutaj)

Aurora – Running With The Wolves (kliknij tutaj)

Nothing More – Who We Are (kliknij tutaj)

Of Monsters and Men – Silhouettes (kliknij tutaj)

You Me At Six – Room to Breathe (kliknij tutaj)

Robin Schulz & Richard Judge – Show Me Love (kliknij tutaj)

Raphael Lake & Ben Fisher – Do You Feel Alive (kliknij tutaj)

Cóż… Moja wiosenna playlista jest raczej specyficzna, ale wszystko kwestia gustu 🙂

A jaka jest Twoja wiosenna playlista? Daj znać w komentarzu. 🙂

2 comments
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *